• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

Entries for Aralık 2015

03

 Mersin Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ve Odamız işbirliği ile gerçekleşen, Eda Kanlı ve Fuat Serdar Tütmez'in sunumlarıyla gerçekleştirilen "E-Defter ve E-Tebligat" konulu seminere Üyelerimiz ve Tarsus'taki Mali Muşavirler katılarak bilgilendirmişlerdir.


[Devamını oku...]

02

 2-5 Aralık 2015 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde yapılan ÇUKUROVA GIDA / GIDA-TEK FUARI 2015 – Adana 9. Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Unlu Mamuller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı, ADANA AMBALAJ ve REKLÂMCILIK FUARLARI açılışına ve Öncesinde yapılan Çukurova Fuarcılık A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Toplantısına Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK katıldı.

[Devamını oku...]

01

  Yrd. Doç. Dr. Oya Korkmaz'ın sunumlarıyla, gerçekleştirilen "Zaman Yönetimi" konulu seminerde yaptığı konuşmada, zamanın doğru ve etkin kullanımı üzerinde durarak, “Vakit nakittir. Zamanı en iyi ve en doğru biçimde kullanırsak verimli olabiliriz.” diyerek işadamlarına zamanı daha iyi nasıl verimli kullanabilecekleri hakkında bilgi verdi.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 2İlk   Geri   1  [2]  İleri   Son   

MENÜ