• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

Entries for Mart 2016

08

  İlçemizin tarihi mekânlarından olan, Kemeraltı mevkinde bulunan “SİPTİLLİ ÇARŞISI” açılış töreni 8 Mart 2016 Salı günü yapılmış bulunmaktadır.

[Devamını oku...]

07

  Adana – Mersin İl ve İlçe Oda ve Borsaları İşbirliği Toplantısı Mersin’de Yapıldı
Çukurova Bölgesinde yer alan il ve ilçe Oda ve Borsaları Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) evsahipliğinde Mersin’de biraraya geldi. Toplantıda Çukurova Havalimanından, D-400 Karayolu’nun genişletilmesine, tarımdan turizme, Mersin’den Gaziantep’e hızlı tren hattı oluşturulmasından yürütülecek lobi faaliyetlerine, makro yatırımların ortak planlanmasından fuarcılığa kadar bir çok konu gündeme geldi.

[Devamını oku...]

02
Sertifika Programına Katılanlara Sertifikaları Verildi

     Odamız ve Çağ Üniversitesi işbirliği ile 20 Şubat ve 27 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleşen “Yönetim ve Gelişim” Sertifika Programı dahilinde Şirketlerde kurumsallaşma ve Kurumsal Kimlik Oluşturma, Marka ve Ürün Yönetimi, Aile Şirketlerinde Sıkça Yaşanan Sorunlar, İş Yaşamında Stres ve Öfke Kontrolü, İş Hayatında Beden dili, Olmak üzere Programı başarıyla tamamlayan Yönetim Kurulu Üyemiz Kubilay Hıdıroğlu Genel Sekreterimiz Ali Ukav, Personellerimiz Nurten Ertekin ve Behram Burç Derman’a Yönetim kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak sertifikaları verilmiş olup başarılarının devamını dilemiştir.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 2İlk   Geri   1  [2]  İleri   Son   

MENÜ