• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

Entries for Haziran 2016

03
Mersin Valisi Özdemir Çakacak Başkanlığında Teknopark Yönetim Kurulu Toplantısı ve Fikrinle Büyü, Fikrinle Yürü Projesi Ödül Töreni Yapıldı

  Mersin Valisi Özdemir Çakacak Başkanlığında Teknopark Yönetim Kurulu Toplantısı ve Fikrinle Büyü, Fikrinle Yürü Projesi Ödül Töreni Yapıldı Teknopark hizmet binasında gerçekleşen toplantıya Mersin Valimiz Özdemir Çakacak, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Mersin- Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tufan Ballı, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hıdır Karadağ, Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz, ve Akdeniz İhracatçılar Birliği Genel Sekreteri İsmail Çetin katıldı.

[Devamını oku...]

02
Tarsus Üniversitesi için Toplantı Yapıldı

 Tarsus’a kurulması planlanan Tarsus Teknoloji Üniversite için Tarsus Kaymakamı Sayın Bekir Atmaca, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı,Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can,  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KoçakTarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, ve AK Parti Belediye Meclis üyesi Kadir Canlı ile birlikte gerçekleştirilen toplantıda belediye yetkilileri tarafından üniversite yerleşkesi konusunda sunum gerçekleştirildi.Tarsus Üniversitesi için atılan adımların Tarsus’a hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

[Devamını oku...]

02

  Tarsus Kent Konseyi Başkanı Ufuk Başer, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.Ruhi Koçak’ı Ziyaret ederek, Tarsus içerisinden geçen demiryolunun 4 hatta çıkarılması ve hızlı tren projesi nedeniyle kapanacak olan yaya ve araç geçişlerini, bu arada güvenlik, gürültü kirliliği önlemi olarak çekilecek duvar nedeniyle şehrin ikiye bölünmesinin yaratacağı olumsuzluk üzerinde görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 3İlk   Geri   1  2  [3]  İleri   Son   

MENÜ