• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

Entries for Ocak 2014

01

  Tarsus’ta bulunan 23 Meslek Kuruluşunun (toplam 50.000 üye) bir araya gelmesiyle kurulan TAKİK (Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi),  Tarsus ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını Tarsuslularla buluşturdu.

[Devamını oku...]

01

 TAKİK 2 . kez Belediye Başkan Adaylarını Tarsuslular ile buluşturdu.Borsa Başkanı Murat Kaya Başkanlığında yürütülen toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

[Devamını oku...]

01

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK , Lahor Ticaret ve Sanayi Odası ve İslam İşbirliği Teşkilatı tarafından düzenlenen“2. Büyükelçiler Konferansı & İkili İş Görüşmeleri 2014” etkinliğine katılmak üzere TOBB’ni temsilen Pakistan’a gitti.

[Devamını oku...]

01

  TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak, Lahore Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği 2. Büyükelçiler ve Ticaret Konferansına katıldı.

[Devamını oku...]

01

  Mersin 8. Uluslararası Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı 6 bin metrekare alanda Yenişehir Fuar Merkezi /MERSİN ‘de 17-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenecektir

[Devamını oku...]

01

  Adana Ticaret Borsası’nın 100’üncü yılı nedeniyle düzenlenen ödül töreni, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Şahin Bilgiç ve...

[Devamını oku...]

MENÜ