• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

Entries for Ocak 2016

28

 Odamız 2016 Yılı İlk Olağan Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Ocak Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

28

 Polonya Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden Ziyaret


[Devamını oku...]

28
ISO 9001-2008 denetimi Faydalı Sonuçlandı

 Odamızın 28 Ocak 2016 Perşembe günü Türk Loydu Vakfı Uzmanı Sayın Oğuz Aksu tarafından gerçekleştirilen ISO 9001-2008 denetimi faydalı sonuçlanmıştır.


[Devamını oku...]

21

  Mersin - Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı Gerçekleştirildi.
Toplantıya Valimiz Sayın Özdemir Çakacak, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus Belediye Başkanı Sayın Şevket Can, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın H.Ruhi Koçak, MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sabri Tekli, MTOSB Yönetim Kurulu Üyeleri ve MTOSB Müdürü Halil Yılmaz Toplantıya katılmışlardır.

[Devamını oku...]

21

  Çukurova Kalkınma Ajansı Bilgilendirme Toplantısı Odamızda Yapıldı.
Çukurova Kalkınma Ajansından Proje Uygulama Birim Başkanı Türker Dölekoğlu  Mikro İşletmelerde Kurumsallaşma ve Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Mali Destek Programı hakkında detaylı bilgiler verdi.

[Devamını oku...]

15

  Sayın Üyemiz,
Çukurova Kalkınma Ajansı, TR62 (Adana, Mersin) Düzey 2 Bölgesinde yürüteceği Mikro İşletmelerde Kurumsallaşma ve Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında, uygun proje başvurularının kendisine sunulması amacıyla ilana çıkmış bulunmaktadır.

[Devamını oku...]

14
TKDK Destekleri Hakkında Toplantı Odamızda Yapıldı

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Mersin İl Koordinatörlüğünden Uzman Süleyman Gürbüz ve Uzman Erhan Şimşek Odamızda Üyelerimize IPARD II Destekleri hakkında bilgi verdi.

[Devamını oku...]

12

   Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.Ruhi Koçak ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat TASGÜL, EnerjiSa Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş Mersin Bölge Müdürü Tayfun Sevindik’i ziyaret etti.

[Devamını oku...]

07

  Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçılar Birliği Başkanı Osman BAĞDATLIOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Oluşan Bir Heyet Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK ve Mersin Valisi Özdemir ÇAKACAK’ı ziyaret etti.

[Devamını oku...]

MENÜ