• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

Entries for Şubat 2016

29
Sertifika Eğitim Programı Başarıyla Sonuçlandı

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Çağ Üniversitesi işbirliği ile 20 Şubat ve 27 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleşen “Yönetim ve Gelişim” Sertifika Programı 

[Devamını oku...]

25

  27. Vergi Haftası dolayısıyla Şehitkerim Vergi Dairesi Müdürü Veysel Kurt İle Kızılmurat Vergi Dairesi Ahmet Hatipoğlu Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

24

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.Ruhi Koçak Mersin Valisi Sayın Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Tarsus ve Bölgemizle ilgili devam eden yatırımlar, Karayolu, demiryolu projeleri, sosyo- ekonomik gelişmemize ve istihdama katkı sağlayabilecek hususlarda görüş alışverişinde bulunuldu.

[Devamını oku...]

24

 Odamız 2016 Yılı Olağan Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Şubat Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

20

 Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ve Özel Çağ Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirilen Eğitim Programı çerçevesinde Yrd. Doç.Dr. Murat Gülmez tarafından “Şirketlerde Kurumsallaşma ve Kurumsal Kimlik Oluşturma” ve Yrd.Doç.Dr. Eda Yaşa Özeltürkay tarafından “Marka ve Ürün Yönetimi” konulu sunumlar 20 Şubat 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilmiş bulunmaktadır.


[Devamını oku...]

18
Adana İnşaat 2016 Fuarı Açıldı.

  18-21 Şubat 2016 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde yapılan Adana İnşaat 2016, Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım, Adana Yapıda Yenilikler, Dekorasyon, Tadilat ve Yenileme Fuarına ve Öncesinde yapılan Çukurova Fuarcılık A.Ş.'nin Genel Kurul Toplantısına Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK katıldı.

[Devamını oku...]

17

  Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark) Yönetim Kurulu, Vali Özdemir Çakacak başkanlığında toplandı.

[Devamını oku...]

12

  Odamız ve İş-Kur İşbirliğiyle düzenlenen, 25 Girişimci adayının katılmış olduğu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi devam etmektedir.
Konferans Salonumuzda gerçekleştirilen eğitimlere katılanlardan başarılı olanlara eğitim bitiminde “Girişimcilik Sertifikası” verilerek kendi işlerini kurmaları yönünden ilk adımı atmış olacaklardır.

[Devamını oku...]

11
Odamız ABD Kaliforniya’da yapılan Word Ag Expo 2016 Fuarına katıldı

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ABD Kaliforniya’da yapılan Word Ag Expo 2016 Fuarına katıldı.
Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Meclis Başkanı Ali Kıraç, Meclis Üyelerimiz ve Üyelerimizin de aralarında bulunduğu 42 kişilik heyet Önce 680 Dönümlük arazi üzerine kurulan açık hava Tarım fuarını ardından ikili iş görüşmeleri için Batı Yakası Türk – Amerikan Ticaret Odası’nı (WECTAC) ziyaret etmişlerdir.

[Devamını oku...]

MENÜ