• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

Entries for Haziran 2016

29
Haziran Ayı Meclis Toplantımız Yapıldı

 Odamız 2016 Yılı Olağan Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ali KIRAÇ Başkanlığında Yapıldı. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Mayıs Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.

[Devamını oku...]

29
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Alan Adayların Sertifikaları Törenle Dağıtıldı

 Odamız, İş-Kur ve KOSGEB İşbirliğiyle  gerçekleştirmiş olduğumuz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini Başarıyla tamamlayan 55 girişimci adayına sertifikalarını dağıtma töreni gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

29

 İstanbul Atatürk Havalananında meydana gelen Haince ve Alçakça Saldırıyı Kınıyor, Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.


[Devamını oku...]

27
Odamızın Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 27 Haziran Pazartesi günü Hz. Danyal Meydanında düzenlemiş olduğu iftar yemeğine yaklaşık 5000 kişi katıldı.

 Odamızın Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 27 Haziran Pazartesi günü Hz. Danyal Meydanında düzenlemiş olduğu iftar yemeğine yaklaşık 5000 kişi katıldı.

[Devamını oku...]

24

  M.Ü. Tarsus Teknoloji Fakültesinin Türkiye’de performansı en yüksek 50 Fakülte arasında; projeler, araştırmalar, akademik yayınlar, tasarımlar, sergiler, patentler, alınan atıflar, Uluslararası tebliğler ve alınan ödüller olmak üzere 9 başlıkla sınıflandırılan Akademik Teşvik Yönetmeliğine göre İlk sırada yer alması bizleri fazlasıyla mutlu etmiş ve gururlandırmıştır.

[Devamını oku...]

24

  Sayın Üyemiz,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden odamıza ulaşan bir yazıda, Teksas merkezli "Economic Development and Human Rights Organization-ADHRO" adlı bir kuruluş tarafından metinleri ekte sunulan davetiye ve e-posta mesajlarının ülkemizdeki yatırımcılara ve iş adamlarına gönderildiği odamıza iletilmiştir.

[Devamını oku...]

22

  Tarsus İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yaparken Elazığ İl Jandarma Komutanlığı emrine tayini çıkan Binbaşı Yavuz Bulut, Odamıza veda ziyaretinde bulundu. Sayın Yavuz Bulut Tarsus’ta görev yaptığı 2 yıllık zaman dilimi içerisinde Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası ile yakın işbirliği ve temas içerisinde olduklarını, Oda Yöneticilerinin daima destek ve ilgisini yakından hissettiğini belirterek, Yönetim Kurulu Başkanına ve Üyelerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

22

  Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı olarak 2014 Temmuz ayından bu yana Kentimizde görev yapan ve son kararnameyle Rize Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Sayın Mustafa Çelenk Odamıza veda ziyaretinde bulundu

[Devamını oku...]

21
İş Görüşme Teknikleri Semineri

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Çağ Üniversitesi işbirliği ile İş başvuru Yöntemleri, Özgeçmiş Hazırlama, İş Görüşmesi Teknikleri ve İş Hayatında Beden Dili konularını içeren sertifikalı eğitim programı 21 Haziran 2016 Salı günü 9:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilmiştir.

[Devamını oku...]

17

 Odamız Üyelerine, Tarsus Çayan Otomotivde, 2016

 Model Clio HB modellerde özel indirim uygulanacaktır.

 Stoklarla sınırlı kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar

 geçerli olacaktır.

 Çayan Otomotiv - (0324) 6145240 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 3İlk   Geri   [1]  2  3  İleri   Son   

MENÜ