• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

Entries for Temmuz 2017

31
2016 Pazara Giriş Engelleri Raporu
 TOBB'dan Odamıza gönderilen yazıda, İhracatçılarımızın yurtdışı pazarlarında karşılaştığı Pazara Giriş Engellerinin belirlenmesi ve periyodik ol...

[Devamını oku...]

31
TİCARET VE YATIRIM ÇERÇEVE ANLAŞMASI 10.DÖNEM TOPLANTISI HK
  Sayın Üyemiz,   TOBB tarafından Odamıza iletilen yazıda, Ticaret ...

[Devamını oku...]

31
Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik
 İlgi: TOBB'nin 26.07.2017 tarih ve 11706 sayılı yazısı İlgide kayıtlı yazıda; Avrupa Birliği'nin 1907/2006/EC sayılı Kimyasalların Kaydı, Değer...

[Devamını oku...]

27
İPARD II - 2. Başvuru Bilgilendirme Toplantısı Odamızda Yapıldı

 IPARD II İkinci Çağrı Bilgilendirme Toplantısı Odamız ev sahipliğinde TKDK Mersin İl Koordinatörlüğü uzmanları Mustafa RAT ve Hasan UYSAL’ın sunumlarıyla ile 26 Temmuz 2017 Çarşamba günü Konferans salonumuzda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

27
Mersin İli Oda Borsa Başkanları İstişare Toplantısı Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
 Mersin İli Oda ve Borsaları İstişare Toplantısı 26/07/2017 Çarşamba günü saat 17:00’de Silifke Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçek...

[Devamını oku...]

26
Tarsus TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Personele Stres Yönetimi Eğitimi verildi

 Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile personeli 25 Temmuz 2017 Salı günü Psikolog Gamze Gücenmez ’den  “İş Hayatında Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi Eğitimi” aldı.

[Devamını oku...]

26
Tarsus TSO ile Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi Arasında İndirim Anlaşması

  TARSUS Ticaret ve Sanayi Odası ile Özel Tarsus Maya Göz Tıp Merkezi arasında imzalanan protokolle, Oda üyelerine hastanede indirim uygulanması sağlandı.

[Devamını oku...]

21
TARSUS SEKTÖREL EKONOMİK VİZYON DANIŞMANLIĞI

  2017 yılı Teknik Destek Programı kapsamında hazırlamış olduğumuz projemiz Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından kabul olmuştur.

[Devamını oku...]

19
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasından Vali Su’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
 Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Fuat Togo, Murat Tasgül ve Osman İnandıoğl...

[Devamını oku...]

13
15 Temmuz Türkiye için bir milattır. 15 Temmuz'u asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Gücümüz milli irade, hedef büyük Türkiye.

  15 Temmuz 2016 tarihinde Ülkemizin maruz kaldığı hain darbe girişimine birlikte karşı koymuş, devletin ve milletin varlık mücadelesinin içinde almış, Türkiye’nin üreticileri, esnafları, müteşebbisleri ve çalışanlarının temsilcisi olan HAK-İŞ, TESK, MEMUR-SEN, T.KAMU-SEN, TİSK, TÜRK-İŞ ve TOBB’un Tarsus’taki temsilcileri 13 Temmuz 2017 Perşembe günü saat 11:00’da Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasında bir araya gelerek “Ortak Basın Açıklaması”nı yapmıştır.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son   

MENÜ