• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


20

 Odamız ile Ticaret Borsası Meclis üyelerine, Dr. Şaban Kızıldağ tarafından “Mazeret yok” konulu konferans verildi.
Dr. Şaban Kızıldağ, Ticaret ve Sanayi Odası salonunda düzenlenen konferansta yaptığı konuşmada, katılımcılara insanın limitlerini kendisinin çizdiğini belirtti.
İnsanın istediği takdirde neleri yapabileceğin ve limitinin “mazeret” cümlesini aştığı zaman ortaya çıktığını ifade eden Kızıldağ, mazeret cümlesini insanların hayatlarından çıkarmasını istedi.
Şaban Kızıldağ, anlattığı her konunun ardından kendisini izlemeye gelenlere ’mazeret yok’ diye salonda bulunanlara söyletmesi ise eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu. Kızıldağ, insanların başarısız ve mutsuz olmasındaki en büyük nedenin mazeret üretmek olduğunu kaydetti.
Yaklaşık 2 saat stand-up gösterisi şeklinde konferans veren Kızıldağ, hayatın farklı alanlarında yaşanılan çeşitli olayları eğitici ve eğlenceli şekilde anlatması katılımcıları hem güldürdü hem düşündürdü.
Kızıldağ, anlattığı her konunun ardından kendisini izlemeye gelenlere 'Mazeret Yok' diye salonda bulunanlara söyletmesi ise eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu.
Kızıldağ, insanların başarısız ve mutsuz olmasındaki en büyük nedenin mazeret üretmek olduğunu sözlerine ekledi.
Konferansın bitiminden sonra  Odamız  Başkanı Ruhi Koçak ve Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya Şaban
Kızıldağ’a birer şükran plaketi ve çiçek sundu.

Okunma Sayısı: 2628
resim

MENÜ