• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


13

 Enerjisa Bölge müdürü Tayfun Sevindik ile Enerjisa Tarsus Müdürü Mustafa Oktan, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret ettiler.
Tarsus Kaymakamı Sayın Bekir Atmaca ile Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak, Meclis Başkanımız Ali Kıraç, Yönetim Kurulu ve  Meclis Üyelerimiz ile Odamız Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, gerek sanayi Kuruluşlarının, gerekse tarımsal işletmelerin mutlaka birer işletme sorumlusu bulundurmaları ve gerek trafo, gerekse tesisat bakımlarının belirli aralıklarla yapılmasının gerektiği belirtildi.
Bölge Müdürü Tayfun Sevindik, Enerjisa olarak daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflediklerini bu amaçla 2016 yılı bütçesinde Mersin Bölgesi için ayrılan yatırım tutarının 100 Milyon TL. olduğunu belirtmiştir. 2011 yılı yatırım tutarının 3.9 Milyon Tl olduğu düşünülürse, bu konuda Mersin ve İlçelerine verilen önem anlaşılmaktadır.
Gerek Bölge Müdürlüğü gerekse Tarsus Müdürlüğü olarak, Sanayici, Tarım İşletmeleri, İnşaat Firmaları, Ticarethaneler ve normal aboneler olmak üzere tüm kesimin daha üst seviyede hizmet almaları için uğraş verdiklerini belirterek, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasında bulunmaktan onur duyduklarını ifade etmişlerdir.
Oda Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak’ta, Enerjisa yetkililerinin ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini, Tüm işletmelerimizin olası sorunlarının çözümünde Müdürlerimize kapılarını rahatça ulaşabileceklerinden emin olduklarını, bu nedenle her iki Müdüre de teşekkür ederek, başarılarının devamını dilemiştir.

Okunma Sayısı: 3048
resim

MENÜ