• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


31

   Odamız 2016 Yılı Olağan Mart Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ali Kıraç Başkanlığında Yapıldı. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Mart Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.
Hemen arkasından gerçekleştirilen Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı ise 14 Meslek Komitemizin temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Müşterek Meslek Komitesine Başkanlık Yapan H.Ruhi Koçak , KOSGEB Hakkında Bilgilendirme (şuana 250 kişi girişimcilik eğitimi almıştır), Tarsus Gıda İhtisas OSB – Çukurova Bölgesel Havalimanı, Çukurova Odaları Ortak Toplantıları, Aidatların Kredi Kartıyla Ödemesi, Eximbank Destekleri Toplantısı, E-Defter, E-Tebligat konulu Seminer, KOSGEB Destekleri Hakkında toplantılar, TKDK Destekleri Toplantısı, Çağ Üniversitesi ile yapılan Seminerler, Projelerimiz ve Yabancı Ülkelere Ziyaretler ve İşbirliği Anlaşmaları konularında bilgi verdi. Meslek Komite üyeleri de, Mesleki Sorunları ve görüşlerini dile getirmişlerdir.

Okunma Sayısı: 2431
resim

MENÜ