• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


21

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası 2017 yılı olağan Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ali Kıraç Başkanlığında yapıldı. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Haziran ayında yapılan faaliyetler ve etkinlikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.

Daha sonra 23-24 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara’da yapılan TOBB 73. Genel Kurulunda Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nın standında bizzat Tarsus humusu yemeğini hazırlayarak servis eden Orhan Humus’a ve şalgam suyu ikramı konusunda bizlere yardımcı olan 33 Meşrubat ltd. şti. yetkililerine başarı belgeleri ve teşekkür plaketlerini Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi Koçak takdim etti.

Başkan H.Ruhi Koçak, Aynı zamanda, merkezi Belçika’nın Başkenti Brüksel’de bulunan ‘Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’ tarafından verilen ‘Üstün Lezzet Ödülü’nü almaya Pamir Şalgam ve Pamir Limonata markasıyla hak kazanan 33 Meşrubat ltd. şirketi ortağı Özcan Tunç’ u tebrik ederek, Ülkemizi ve Tarsus’ u başarılı bir şekilde temsil etmelerinden dolayı teşekkür etti.

 

Okunma Sayısı: 1609
resim

MENÜ