• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


22

Tarsus TSO’dan Jandarma Komutanına ziyaret

 

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu’nu ziyaret etti.

 

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak, Başkan Yardımcısı Ferit Çetiner ve Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Atik ile Murat Tasgül, Tarsus İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi. Yüzbaşı Boyacıoğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Koçak ve yönetim kurulu üyeleri Tarsus’un ekonomik ve kültürel yapısı hakkında bilgi verdiler. Kentin hak ettiği yere taşınması noktasında ilgili tüm paydaşlarla ortak çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Koçak, ‘’Amacımız Tarsus’u sadece ekonomide değil sosyo kültürel anlamda da yukarı noktalara taşımak. Bunun için el birliğiyle tüm kurumlarla uyum içinde çalışamaya özen gösteriyoruz. Tabi ki en önemlisi güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşamak. Bunun için sizlere çok önemli sorumluluklar düşüyor. Emeğiniz ve koyacağınız her katkı için şimdiden teşekkür ediyoruz.’’diye konuştu.

 

Tarsus İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu da Tarsus’un çok dinamik bir yapısı ve önemli bir nüfusa sahip olduğunu, kente hizmet verecek olmaktan dolayı keyif duyacaklarını söyleyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

Okunma Sayısı: 96
resim

MENÜ