• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


HABER

 

02
Tarsus'a Yeni Atanan SGK Müdürü N.Süleyman BİLİM'e Hoşgeldiniz Ziyaretinde Bulunduk

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Meclis Başkanı Ali KIRAÇ, Meclis Başkan Yardımcımız Arzu YILDIZ ve Genel Sekreter Ali UKAV, İlçemize yeni atanan Tarsus Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Nurullah Süleyman BİLİM’i ziyaret etmişlerdir.

[Devamını oku...]

29
Eski Bakan Lütfi Elvan Odamızı Ziyaret Etti

  Mersin Milletvekili Adayı –Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Lütfi ELVAN, 29 Ekim Perşembe günü, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etmiştir.
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Sayın Lütfi ELVAN ve beraberindeki heyete hoş geldiniz diyerek, Tarsus hakkında kısaca bilgi verip, Tarsus’umuzun talep ve beklentilerini iletmiştir.

[Devamını oku...]

28

 Odamız Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra H.Ruhi KOÇAK, Ekim Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

28

    Tarsus Belediye Başkanı Şevket CAN ve Mersin Milletvekili ve Milletvekili Adayı Baki ŞİMŞEK, beraberlerindeki heyetle birlikte 28 Ekim 2015 Perşembe günü Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etmişlerdir.

[Devamını oku...]

26
ÇUKUROVA, YENİ NESİL TİCARİ BİLGİ ÜRETECEK

  Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) 2015 Yılı Üretim ve Çevre Altyapısının İyileştirilmesi Mali Destek Programı Kapsamı’nda hazırlanan TR62 (Adana, Mersin) Bölgesi’nde Yer Alan Firmaların Rekabet Edebilirliği İçin ‘Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi’ Kurulumu Projesi’nin tanıtımı yapıldı. 

[Devamını oku...]

22
Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Odamızı Ziyaret etti

  Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin KAYNAR, Genel Sekreter Yıldırım Baydar ve Akreditasyon sorumlularından oluşan heyet, 23 Ekim 2015 Perşembe günü Odamıza Akreditasyon geliştirme ziyaretinde bulunmuşlardır.

[Devamını oku...]

22

  TCDDY Adana Bölge Müdürü Hemşerimiz Mustafa ÇOPUR, 22 Ekim 20 Perşembe günü, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.Ruhi KOÇAK’ı ziyaret ederek, Bölge Müdürlüğünün faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

[Devamını oku...]

13
H.Ruhi KOÇAK Tacikistan'da

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı H.Ruhi KOÇAK Tacikistan’a gitti.
Tacikistan’ın Başkenti Duşanbe’de 14 Ekim Çarşamba günü Cumhurbaşkanı İMAMALİ RAHMAN himayesinde düzenlenecek olan “DUŞANBE GİRİŞİMCİLER FORMU”NA TOBB’u temsilen katılacak olan H.Ruhi KOÇAK, Tacikistan iş dünyası ile çeşitli görüşmeler ve temaslarda bulunacaktır.

[Devamını oku...]

08

  Odamız konferans salonunda gerçekleşen dağıtım törenine Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, Belediye Başkan Vekili Ali Şimşek, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yavuz Bulut, Garnizon Komutanı askerlik Şube Başkanlığı Binbaşı Vedat Topak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, İlçe Emniyet Müdürü Salim Çakan’ın yanı sıra sivil toplum örgütlerinin başkanları ve yöneticileri ile öğrenciler katıldı.

[Devamını oku...]

02

           Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde 2013 yılında kurulan ve Ticaret Borsası, Ziraat Odası ile tüm Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ile Kredi Kooperatiflerinin bir araya geldiği, Kurucu Başkanlığını Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK’ın yaptığı, TAKİK (Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi) Başkanlığına, Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK yeniden seçilmiş bulunmaktadır.


[Devamını oku...]

Sayfa 11 / 13İlk   Geri   4  5  6  7  8  9  10  [11]  12  13  İleri   Son   

MENÜ