• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


DUYURU

 

19

  Dışişleri Bakanlığı’ndan alınan yazıda, ülkemizden Çin Halk Cumhuriyeti’ne ihraç edilen ürünlerin ahşap paketlemelerine ilişkin yazının Pekin Büyükelçiliğimizce iletildiği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

19

  Gümrük Birliği kapsamında AB ve Türkiye'de üretimi olmayan veya yetersiz olan hammadde veya yarı mamül niteliğindeki sanayi ürünlerinin gümrük vergilerinin üretici firmalardan gelen talepler çerçevesinde sıfırlanabildiği veya bu ürünler için belli bir miktarda tarife kontenjanı açılabildiği, askıya alma sistemi kapsamındaki başvuruların AB ülkeleri ile ülkemiz arasında gerçekleştirilen ortak müzakerelerle neticelendirildiği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

18

 Elazığ Emniyet Müdürlüğünü hedef alan, Şehit ve Yaralılarımızın olduğu hain ve alçakça saldırıyı nefretle kınıyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Milletimize Başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.


[Devamını oku...]

17

  Odamızın ve TOBB’nin devamlı olarak gündeme getirdiği İş dünyasına özel pasaport ve Çek kanununda düzenleme, 6728 sayılı “Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” kapsamında 9 Ağustos 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.
                        Buna göre;

[Devamını oku...]

15

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden 28.07.2016 tarihinde alınan yazıda; Başbakanlık tarafından 25 Temmuz 2016 tarih ve 29781 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 2016/18 sayılı genelge ile 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası başlatılmıştır.” denilmektedir.

[Devamını oku...]

09

  Mersin’in Çamlıyayla İlçesiÇayırekinliği Mahallesi Tepensesi Caddesi veGöpter Caddesi ile Papatya Sokak, Fidan Sokak ve Şeker Sokak’a 9:00-13:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.
Mersin’in Çamlıyayla İlçesiÇayırekinliği Mahallesi Göpter Caddesi, Toros Caddesi veÇayırekinliği Caddesi ileAdalya Sokak, Şen Sokak ve Lale Sokak’a15:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

[Devamını oku...]

06

 İstanbul'da meydana gelen 6'sı Polis 5'si Sivil insanımızın hayatını kaybettiği alçakça saldırıyı kınıyor, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Milletimizin Başı Sağolsun

[Devamını oku...]

05

 Mersin’in Tarsus İlçesi Kefeli Mahallesi ve Çöplü Mahallesi’ne9:00-16:00 saatleri arasında Bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.


[Devamını oku...]

25

  İstanbul Ticaret Odası (İTO)’ndan gelen yazıda, IRANTEX 2016’nın (22. İran Tekstil Fuarı) 3-6 Eylül 2016 tarihlerinde, Tahran'daki en prestijli fuar alanlarından olan Tehran International Permanent Fairground'da düzenleneceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

19

  18 Haziran 2014 tarihi itibarıyla hasar geçmişinin tespit edilememesi nedeniyle doğru basmaktan poliçe düzenlemeyen poliçe sahiplerinin faydalanacağı bu uygulama, tüm poliçe sahiplerini kapsamamaktadır.
Sigorta şirketleri ilgili dönem tarifelerine göre iade rakamlarını belirleyerek Ağustos ayı itibariyle sigorta ettirenin IBAN bilgisi aracılığıyla hesabına ya da sigorta ettirene ait olduğunun ispat edilmesi kaydıyla kredi kartına yapacaktır”

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 13İlk   Geri   4  5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  İleri   Son   

MENÜ