• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi


DUYURU

 

14

  17.06.2016 TarihindeEnerji VerilemeyecekYerler

Mersin’in Tarsus İlçesi Cin Mahallesi Mezarlık ve Ören Yolu mevkisine9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

[Devamını oku...]

09

 Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Tanıtım Toplantısı


[Devamını oku...]

09

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Çağ Üniversitesi işbirliği ile 21 Haziran 2016 saat 09:00'da tam gün sertifikalı "İş Görüşme Teknikleri" konulu seminer verilecektir.
Katılmak isteyenlerin aşağıdaki formu 17 Haziran 2016 mesai bitimine kadar doldurmaları önemle rica olunur. 
*Katılım Sınırlıdır. 

 http://goo.gl/forms/C7kG2IjGAQueFHf12

[Devamını oku...]

08

  10.06.2016 TarihindeEnerji verilemeyecekYerler

Mersin’in Tarsus İlçesi Cin Mahallesi’ne9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

[Devamını oku...]

07

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan alınan yazıda, ihraç ürünlerin ambalajlanmasında kullanılan ahşap malzemelerin uluslararası mevzuata uygun olmaması nedeniyle 2016 yılı Nisan ayına ait 12 adet bildirim alındığı, bu bildirimlerin büyük bir kısmının bitkisel veya hayvansal ürünler dışındaki ürünlerin ihracatında kullanılan ahşap ambalaj malzemeleri için olduğu ifade edilmektedir.

[Devamını oku...]

07

 Tarsus TSO "Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi "

Dört Adımda Nokta Atışı İhracat Pilot Çalışması

[Devamını oku...]

27

  Ahilik, Türk Ulusunun köklü geleneklerinden olup, sanat – ticaret ve diğer meslek alanlarında yardımlaşma ve dayanışmayı, aynı zamanda Saygı, sevgi, hoşgörüyü öngörmektedir.
Bu vesileyle Tüm Ticaret ve Esnaf ve Sanatkar camiası olmak üzere Ulusumuzun Ahilik Haftasını en içten dileklerimizle kutlar, saygılar sunarız

[Devamını oku...]

20
Ali Şendağ ile Zeytinyağı Piyasasına Dair Röportaj

  Ali Şendağ ile Zeytinyağı Piyasasına Dair Röportaj

26.04.2016

[Devamını oku...]

18

 19 Mayıs, Ulu ve Ebedi Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde Bağımsızlık ve Özgürlük Umutlarının inanca dönüştüğü, Kurtuluş Ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs ATATÜRK’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun.


[Devamını oku...]

13

   Sayın Üyemiz,
     Tasarım faaliyetlerini desteklemek AR-GE yatırımlarını özendirmek, nitelikli üretim yapısına geçilmesini ve Katma Değeri yüksek ürünlerin üretilmesini sağlamak, AR-GE personelinin niteliğini ve istihdamını artırmak, AR-GE faaliyetlerini ticarileştirmek, teknoloji şirketlerini ortaya çıkarmak ve desteklemek, Üniversite – Sanayi işbirliğini geliştirmek ve Kurumsallaştırmak, AR-GE ve yenilik desteklerimim etkin koordinasyonunu sağlamak ve ekosistemi güçlendirmek amacıyla, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hazırlanan AR-GE reform paketi 26 Şubat 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

[Devamını oku...]

Sayfa 12 / 13İlk   Geri   4  5  6  7  8  9  10  11  [12]  13  İleri   Son   

MENÜ