• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

02

           Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde 2013 yılında kurulan ve Ticaret Borsası, Ziraat Odası ile tüm Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ile Kredi Kooperatiflerinin bir araya geldiği, Kurucu Başkanlığını Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK’ın yaptığı, TAKİK (Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi) Başkanlığına, Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK yeniden seçilmiş bulunmaktadır.


[Devamını oku...]

01

 Odamız Müşterek Komite Toplantısı 30 Eylül 2015 Çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK Başkanlığında gerçekleştirildi


[Devamını oku...]

01

 Odamız Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı 30 Eylül 2015 Çarşamba günü Yapıldı


[Devamını oku...]

18

 "Teröre Hayır , Kardeşliğe Evet" buluşmasına Tarsus TSO Meclis üyeleri de katıldı.Türkiye teröre karşı tek ses oldu. TOBB’un da aralarında olduğu 250 sivil toplum kuruluşunun destek verdiği “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Buluşması” çok geniş bir katılımla gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu yürüyüşün sonunda seslendirdiği ortak açıklamada teröre karşı birlik ve beraberlik mesajı verirken, “Bu vatan, bu ülke, bu bayrak hepimizin. Hep birlikte Türkiye’yiz” diye konuştu.

[Devamını oku...]

18

  Odamız toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı öncesinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK ve Meclis Başkanı Ali KIRAÇ, kentte faaliyette olan çeşitli meslek gruplarını sektörlerinde var olan ve devam eden yeniliklere ilişkin bilgilendirme toplantılarını alanlarında başarılı olan firma yetkilileri tarafınca verileceğini söyledi.

[Devamını oku...]

10
TOSYÖV Odamızı Ziyaret Etti

  TÜRKİYE KÜÇÜK VE ORDA ÖLÇEKLİ İŞLETMELER SERBEST MESLEK MENSUPLARI VE YÖNETİCİLERİ VAKFINDAN TARSUS TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET

[Devamını oku...]

01

  Tarsus’ta bulunan 23 Meslek Kuruluşunun (toplam 50.000 üye) bir araya gelmesiyle kurulan TAKİK (Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi),  Tarsus ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını Tarsuslularla buluşturdu.

[Devamını oku...]

01

 TAKİK 2 . kez Belediye Başkan Adaylarını Tarsuslular ile buluşturdu.Borsa Başkanı Murat Kaya Başkanlığında yürütülen toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

[Devamını oku...]

01

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK , Lahor Ticaret ve Sanayi Odası ve İslam İşbirliği Teşkilatı tarafından düzenlenen“2. Büyükelçiler Konferansı & İkili İş Görüşmeleri 2014” etkinliğine katılmak üzere TOBB’ni temsilen Pakistan’a gitti.

[Devamını oku...]

01

  TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı ve Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi Koçak, Lahore Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği 2. Büyükelçiler ve Ticaret Konferansına katıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 54 / 55İlk   Geri   46  47  48  49  50  51  52  53  [54]  55  İleri   Son   

MENÜ