• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

01

  Yrd. Doç. Dr. Oya Korkmaz'ın sunumlarıyla, gerçekleştirilen "Zaman Yönetimi" konulu seminerde yaptığı konuşmada, zamanın doğru ve etkin kullanımı üzerinde durarak, “Vakit nakittir. Zamanı en iyi ve en doğru biçimde kullanırsak verimli olabiliriz.” diyerek işadamlarına zamanı daha iyi nasıl verimli kullanabilecekleri hakkında bilgi verdi.

[Devamını oku...]

26

  26 Kasım 2015 Perşembe günü Odamız Konferans Salonu’nda EXIMBANK Destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

26

 Odamız Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra H.Ruhi KOÇAK, Ekim Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

24

  Mersin Üniversitesi’nden Yrd.Doç.Dr. Yasemin Karaca’nın Sunumlarıyla 24 Kasım 2015 günü Odamız Konferans Salonu’nda “B2B Kullanımı” (Firmadan Firmaya yapılan E-Ticaret) hakkındaki seminer gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

20

  İletişim Uzmanı Sn. Adnan ERBAŞ’ın sunumlarıyla 20 Kasım 2015 Cuma günü saat 10:00 ve saat 15:00’de Etkili İletişim konulu seminerimiz, Odamız Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir.
Seminerimize, Üyelerimiz, Tarsus Protokolü, Tarsustaki Meslek Kuruluşları temsilcileri, Odamız Meclisi, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Personel Katılmıştır.

[Devamını oku...]

18

 18-22 Kasım 2015 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde yapılan "ADANA TARIM FUARI"'na Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK açılışına katıldı.


[Devamını oku...]

13
KOSGEB BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

  KOSGEB Mersin Müdürü Danyal PEKER’in katıldığı KOSGEB Destekleri Hakkında Bilgilendirme Toplantısı Odamız Konferans Salonunda Yapıldı.

[Devamını oku...]

02
Tarsus'a Yeni Atanan SGK Müdürü N.Süleyman BİLİM'e Hoşgeldiniz Ziyaretinde Bulunduk

  Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Meclis Başkanı Ali KIRAÇ, Meclis Başkan Yardımcımız Arzu YILDIZ ve Genel Sekreter Ali UKAV, İlçemize yeni atanan Tarsus Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Nurullah Süleyman BİLİM’i ziyaret etmişlerdir.

[Devamını oku...]

29
Eski Bakan Lütfi Elvan Odamızı Ziyaret Etti

  Mersin Milletvekili Adayı –Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Lütfi ELVAN, 29 Ekim Perşembe günü, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etmiştir.
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK, Sayın Lütfi ELVAN ve beraberindeki heyete hoş geldiniz diyerek, Tarsus hakkında kısaca bilgi verip, Tarsus’umuzun talep ve beklentilerini iletmiştir.

[Devamını oku...]

28

 Odamız Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Normal gündem maddelerin tamamlanmasından sonra H.Ruhi KOÇAK, Ekim Ayında yapılan faaliyetleri ve etkinikler hakkında Meclis Üyelerimizi bilgilendirdi.


[Devamını oku...]

Sayfa 55 / 57İlk   Geri   48  49  50  51  52  53  54  [55]  56  57  İleri   Son   

MENÜ