• Tarsus
    +11°C

Tarsus Tso Bilgi Merkezi

28

    Tarsus Belediye Başkanı Şevket CAN ve Mersin Milletvekili ve Milletvekili Adayı Baki ŞİMŞEK, beraberlerindeki heyetle birlikte 28 Ekim 2015 Perşembe günü Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etmişlerdir.

[Devamını oku...]

26
ÇUKUROVA, YENİ NESİL TİCARİ BİLGİ ÜRETECEK

  Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) 2015 Yılı Üretim ve Çevre Altyapısının İyileştirilmesi Mali Destek Programı Kapsamı’nda hazırlanan TR62 (Adana, Mersin) Bölgesi’nde Yer Alan Firmaların Rekabet Edebilirliği İçin ‘Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi’ Kurulumu Projesi’nin tanıtımı yapıldı. 

[Devamını oku...]

22
Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Odamızı Ziyaret etti

  Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin KAYNAR, Genel Sekreter Yıldırım Baydar ve Akreditasyon sorumlularından oluşan heyet, 23 Ekim 2015 Perşembe günü Odamıza Akreditasyon geliştirme ziyaretinde bulunmuşlardır.

[Devamını oku...]

22

  TCDDY Adana Bölge Müdürü Hemşerimiz Mustafa ÇOPUR, 22 Ekim 20 Perşembe günü, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H.Ruhi KOÇAK’ı ziyaret ederek, Bölge Müdürlüğünün faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

[Devamını oku...]

13
H.Ruhi KOÇAK Tacikistan'da

  Odamız Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı H.Ruhi KOÇAK Tacikistan’a gitti.
Tacikistan’ın Başkenti Duşanbe’de 14 Ekim Çarşamba günü Cumhurbaşkanı İMAMALİ RAHMAN himayesinde düzenlenecek olan “DUŞANBE GİRİŞİMCİLER FORMU”NA TOBB’u temsilen katılacak olan H.Ruhi KOÇAK, Tacikistan iş dünyası ile çeşitli görüşmeler ve temaslarda bulunacaktır.

[Devamını oku...]

08

  Odamız konferans salonunda gerçekleşen dağıtım törenine Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, Belediye Başkan Vekili Ali Şimşek, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yavuz Bulut, Garnizon Komutanı askerlik Şube Başkanlığı Binbaşı Vedat Topak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, İlçe Emniyet Müdürü Salim Çakan’ın yanı sıra sivil toplum örgütlerinin başkanları ve yöneticileri ile öğrenciler katıldı.

[Devamını oku...]

02

           Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde 2013 yılında kurulan ve Ticaret Borsası, Ziraat Odası ile tüm Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ile Kredi Kooperatiflerinin bir araya geldiği, Kurucu Başkanlığını Odamız Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK’ın yaptığı, TAKİK (Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi) Başkanlığına, Yönetim Kurulu Başkanımız H.Ruhi KOÇAK yeniden seçilmiş bulunmaktadır.


[Devamını oku...]

01

 Odamız Müşterek Komite Toplantısı 30 Eylül 2015 Çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi KOÇAK Başkanlığında gerçekleştirildi


[Devamını oku...]

01

 Odamız Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı 30 Eylül 2015 Çarşamba günü Yapıldı


[Devamını oku...]

18

 "Teröre Hayır , Kardeşliğe Evet" buluşmasına Tarsus TSO Meclis üyeleri de katıldı.Türkiye teröre karşı tek ses oldu. TOBB’un da aralarında olduğu 250 sivil toplum kuruluşunun destek verdiği “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Buluşması” çok geniş bir katılımla gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu yürüyüşün sonunda seslendirdiği ortak açıklamada teröre karşı birlik ve beraberlik mesajı verirken, “Bu vatan, bu ülke, bu bayrak hepimizin. Hep birlikte Türkiye’yiz” diye konuştu.

[Devamını oku...]

Sayfa 56 / 57İlk   Geri   48  49  50  51  52  53  54  55  [56]  57  İleri   Son   

MENÜ